WE ARE JUNIC.

Idag har industrin en ständig efterfrågan av personal och vi expanderar snabbt för att hjälpa våra kunder men vi fångar även upp andra behov hos företagen och bygger på så sätt upp kompetens, kapacitet och kvalitet.

Hjärtligt välkomna att kontakta oss.

KOLLEKTIV

Niklas Andersson

Ägare & Verksamhetschef, kollektiv. Telenr: 0371-830 52 niklas@junic.se

Carolina Håkansson

Personal & HR ansvarig, kollektiv. Telenr: 0371-830 53 carolina@junic.se

Outi Mäkinen Fränberg

Search/Kandidatansvarig, kollektiv & tjänstemän. Telenr: 0371-830 60 outi@junic.se

Ylber Dobra

Konsultchef, kollektiv. Telenr: 0371-830 59 ylber@junic.se

Pernilla Vennerhäll

Kandidatansvarig kollektiv & tjänstemän. Telenr: 0371-830 56 pernilla@junic.se

INDUSTRISERVICE & MASKINFLYTT

Johnny Abrahamsson

Industriservice & Maskinflytt Telenr: 0371-830 58 johnny@junic.se

Niclas Bjelke

Ägare & Verksamhetschef, Industriservice & maskinflytt Telenr: 0371-830 51 bjelke@junic.se

TJÄNSTEMÄN

Susann Lothian

HR ansvarig & Affärsområdeschef, tjänstemän. Telenr: 0371-830 54 susann@junic.se

ADMINISTRATION

Gun-Marie Pettersson

Ekonomi & Support Telenr: 0371-830 55 gun-marie@junic.se

Ulf Stjerneby

Ägare / VD Telenr: 0371-809 93 ulf@junic.se

YOU CAN BE JUNIC.

SÖKER DU JOBB?

Vad roligt att du är på jakt efter jobb. För att allt ska gå så smidigt som möjligt fyller du i hela jobbansökan här.

Sök Jobb